Особая инфомация

Розміщено на сайті www.t-mash.dp.ua 10.10.2017 р.

ПОВІДОМЛЕННЯ

про проведення позачергових Загальних зборів акціонерного товариства

Повне найменування товариства: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ТРАНСМАШ» (надалі ПрАТ «ТРАНСМАШ»).

 

Місцезнаходження товариства: Україна, 49000, м. Дніпро, вул. Молодогвардійська, буд. 17

 

Шановні акціонери!

ПрАТ «ТРАНСМАШ» повідомляє Вас, що 15 листопада 2017 року о 10:00 годині за адресою: Україна, м. Дніпро, вул. Молодогвардійська, буд. 17, Актовий зал заводоуправління ПрАТ «ТРАНСМАШ», відбудуться позачергові Загальні збори ПрАТ «ТРАНСМАШ».

Реєстрація акціонерів та їх представників для участі у Загальних зборах 15 листопада 2017 року буде здійснюватися з 9:00 год. до 9:45 год. за адресою: Україна, м. Дніпро, вул. Молодогвардійська, буд. 17, Актовий зал заводоуправління ПрАТ «ТРАНСМАШ».

Реєстрація акціонерів та їх представників для участі у Загальних зборах відбуватиметься відповідно до переліку акціонерів, які мають право на участь у Загальних зборах, складеному станом на 24 годину за 3 (три) робочих днів до дня проведення Загальних зборів акціонерів, тобто на 24:00 годину 09.11.2017 року.

 

Перелік питань разом з проектом рішень щодо кожного з питань, включених до проекту порядку денного:

 

1. Обрання лічильної комісії.

Проект рішення

Обрати лічильну комісію Загальних зборів ПрАТ «ТРАНСМАШ» у складі: Єлисеєва Світлана Павлівна, Усаткіна Ірина Григорівна.

 

2. Про прийняття рішень з питань порядку проведення Зборів Товариства.

Проект рішення

2.1.Встановити наступний порядок проведення Зборів Товариства:

- згідно п.10 ст. 42 закону України «Про акціонерні товариства» на Зборах не можуть прийматися рішення з питань, не включених до порядку денного;

- рішення з питань порядку денного Зборів приймаються голосуванням бюлетенями;

- встановити наступний порядок розгляду питань порядку денного Зборів Товариства:

2.2. Рішення по питаннях порядку денного приймаються за результатами голосування бюлетенями простою більшістю голосів акціонерів, власників голосуючих акцій, які зареєструвалися для участі в зборах з усіх питань порядку денного.

2.3. Збори провести без перерви.

 

3. Про припинення повноважень Голови та членів Наглядової ради ПрАТ «ТРАНСМАШ».

Проект рішення

3.1. Припинити повноваження з 15.11.2017 року та відкликати Голову Наглядової ради ПрАТ «ТРАНСМАШ» Сатуновського Вячеслава Михайловича.

3.2. Припинити повноваження з 15.11.2017 року та відкликати членів Наглядової ради ПрАТ «ТРАНСМАШ» Тараненко Сергія Дмитровича, Крячко Валерія Олександровича, Карла Контруса, Ковбасинського Олександра Борисовича.

 

4. Про затвердження звіту Голови Комісії з припинення (перетворення) ПрАТ «ТРАНСМАШ»

Проект рішення

З метою завершення процедури припинення Товариства шляхом реорганізації (перетворення) в ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТРАНСМАШ» в результаті передачі всього його майна, прав та обов’язків відповідно до передавального акта правонаступнику – ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТРАНСМАШ» визнати роботу Голови Комісії з припинення (перетворення) Товариства задовільною, такою що відповідає вимогам діючого законодавства України та порядку діяльності Голови Комісії з припинення (перетворення) Товариства, затвердженого Протоколом № 2/2017 позачергових Загальних зборів акціонерів від 05.09.2017 року, затвердити Звіт Голови Комісії з припинення (перетворення) Товариства.

 

5. Про затвердження передавального акту та визначення порядку передачі майна ПрАТ «ТРАНСМАШ» правонаступнику.

Проект рішення

Затвердити Передавальний акт на 31 жовтня 2017 року майна, майнових прав та обов’язків ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ТРАНСМАШ», що реорганізовується (припиняється) шляхом перетворення у ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТРАНСМАШ». Визначити, що правонаступництво стосується усього майна, прав (активу) та обов’язків (пасиву) Товариства, в тому числі й тих, які не були відомі (або зафіксовані) на час припинення.

Уповноважити Голову Комісії з припинення (перетворення) Товариства Бекірова Ельдара Рустемовича, та членів Комісії з припинення (перетворення) Гаркушу Світлану Григорівну і Панасенко Еліну Олександрівну підписати від імені Товариства Передавальний акт на 31 жовтня 2017 року.

Уповноважити підписати установчі документи та Статут ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТРАНСМАШ» Голові та секретарю Установчих зборів ТОВ «ТРАНСМАШ».

 

6. Про затвердження наслідків припинення діяльності ПрАТ «ТРАНСМАШ» шляхом його реорганізації (перетворення) у ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТРАНСМАШ».

Проект рішення

Доручити Голові Комісії з припинення (перетворення) Товариства самостійно або шляхом уповноваження іншої особи на його розсуд на підставі відповідної довіреності здійснити всі необхідні дії для:

підготовки та подання документів до Національної Комісії з цінних паперів та фондового ринку для скасування реєстрації випуску акцій Товариства та анулювання свідоцтва про реєстрацію випуску акцій у зв’язку з припиненням (перетворенням) Товариства;

проведення державної реєстрації припинення діяльності ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ТРАНСМАШ» шляхом його реорганізації (перетворення) у ТОВАРИСТВО з ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТРАНСМАШ», та внесення відповідних відомостей до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

 

Адреса веб-сторінки Товариства, на якій розміщена інформація з проектами рішень щодо питань включених до проекту порядку денного позачергових Загальних зборів: –

www.t-mash.dp.ua.

 

Під час підготовки до Загальних зборів акціонери Товариства мають можливість ознайомитися з документами, необхідними для прийняття рішень з питань порядку денного, у робочі дні до 15 листопада 2017 року (включно) з понеділка по п`ятницю з 8.00 год. до 16.30 год. (обідня перерва з 11.30 год. до 12.00 год.) за адресою: Україна, м. Дніпро, вул. Молодогвардійська, буд. 17, 3-й поверх заводоуправління, кабінет головного бухгалтера. Відповідальна за порядок ознайомлення акціонерів з документами посадова особа - головний бухгалтер Гаркуша Світлана Григорівна.

 

15 листопада 2017 року ознайомлення з документами, необхідними для прийняття рішень з питань порядку денного, відбуватиметься у місці проведення реєстрації для участі у Загальних зборах Товариства, а також у місці проведення Загальних зборів Товариства

 

Для участі у зборах акціонерам необхідно мати при собі паспорт, а представникам акціонерів - паспорт та довіреність на право представляти інтереси акціонерів на Загальних зборах, оформлену згідно з вимогами чинного законодавства.

 

Телефон для довідок (056) 790-98-72, Панасенко Еліна Олександрівна

 

 

 

 

Голова Наглядової рада

ПрАТ «ТРАНСМАШ» Сатуновский В.М.

Вход на сайт

Поиск

Календарь

«  Ноябрь 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Архив записей